Ставки на теніс в Україні

Бонус за реєстрацію 100 грн. + 100 грн. на персональний бонус

5.0

Супер бонус 777% + 777 FS за спеціальним промокодом

4.8

777 фриспінів для ігор та надбавка до 777% на перші поповнення

✓ Повернення гравцю (RTP) 94-98% ✓ Ставка від 1 гривні ✓ Депозит від 100 грн. ✓Виплата від 100 грн

3.8

Бонус до 200 000 ₴ + 300 FS БЕЗ ВЕЙДЖЕРА

Бонус на перший депозит 125 000 грн. + 500 фриспінів

4.8

Гра для королів 21+

Бонус на перший депозит 150% + 150 фриспінів

4.3

Бонус за перший депозит до 200 000 грн. + 250 фриспінів.

5.0

21+ Тільки для повнолітніх

Бонус новим гравцям 100 000 грн + 500 фриспінів

4.5

+ 500 фриспинов

Бонус на перший депозит 130 000 грн. + 525 фриспінів

4.8

+ 525 фриспінів

До 150 000 грн на перші 3 депозити + 500 фриспінів

4.5

Бонус 10 000 грн. на перший депозит + 300 фриспінів

4.3
Бонус до 150 000 грн. на перші депозити
4.5
бонуси на перший депозит

Друге місце за популярністю серед бетторів посідає великий теніс. Особливою популярністю користуються live ставки на теніс, оскільки цей вид спорту динамічний, і події тут змінюються набагато швидше, ніж у футболі, нетерплячі гравці вважають за краще укладати парі на переможців геймів та сетів прямо під час матчу. Таким чином, виходить, що сумарно ставки на теніс перевищують ставки на футбол. Бажаючим укласти парі на цей вид спорту потрібно знати про деякі важливі моменти.

Плюси та мінуси беттингу на теніс

Парі у великому тенісі має низку переваг перед ставками на інші види спорту.

 • Оскільки це індивідуальний вид спорту, у ньому легше отримати інформацію щодо форми гравця. Якщо у футболі результат залежить від командної гри та фізичної форми всіх членів команди, то у тенісі все набагато простіше. Достатньо переглянути декілька матчів певного гравця, щоб зробити висновки про його поточну форму.
 • Аналізувати тенісні матчі найпростіше з тієї ж причини. Пік форми тенісистів зазвичай триває близько 3-4 тижнів. Досвідчені беттори вміють оцінювати поточний стан гравців та прогнозувати їхню майбутню форму, а новачки можуть швидко цьому навчитися.
 • Наявність цікавого явища для ставників – камбеків у ході матчу. Особливо таке відбувається у жіночому тенісі та чоловічих ґрунтових турнірах.
 • Тенісні змагання проводяться цілий рік, тому гравці можуть робити ставки на тотал у тенісі у будь-який час та у будь-який день тижня. На відміну від футболу, де бувають тривалі перерви, тенісний сезон має лише одну перерву наприкінці року, і навіть у цей період проводяться турніри середнього рівня. Таким чином, любителям тенісу завжди є на що поставити.

Серед недоліків є декілька важливих моментів.

 • Досить часто немає точно визначеного часу початку та закінчення змагань. Наступні матчі починаються після закінчення попередніх, а кінець і тривалість перших не визначені і це може ускладнити плани з управління ставками та виведення виграшів.
 • Цей вид спорту дуже залежить від погодних умов. Змагання можуть бути скасовані або перенесені на інший час. Крім того, на ставки на теніс сьогодні може вплинути стан покриття на корті після дощу та ряд інших факторів.
 • Індивідуальність цього виду спорту має низку переваг, проте й недоліків вистачає. Вирішальне значення для результату матчу має психологічний чи фізичний стан гравця. Це робить ставки на теніс більш ризикованими, оскільки зміни у формі чи фізичному стані гравця можуть внести несподівані корективи до результату матчу. Травми також можуть вплинути на результат матчу, і відмова гравця через травму може призвести до втрати ставки.

Види беттингу у великому тенісі

Серед різноманітних видів парі найбільшою популярністю серед беттор користуються:

 • ставка на результат, що передбачає вгадування гравцем переможця матчу між двома гравцями. Зазвичай це найбільш популярний вид ставок із низькою маржею та високими лімітами.
 • фора визначає кількість геймів, що поділяє гравців за підсумками матчу. Така ставка на спорт передбачає, що фора може бути як зі знаком плюс для аутсайдерів, так і зі знаком мінус – для фаворитів.
 • при тоталі беттор може робити ставку на те, що загальна кількість геймів, забраних двома гравцями в матчі буде більшою або меншою, ніж зазначена в лінії букмекера.
 • рахунок по сетах дозволяє вам передбачити підсумковий рахунок по партіях у матчі.

Крім найпопулярніших видів парі можуть бути й інші. Наприклад, гравець може поставити на переможця певного гейму чи кількість брейк-пойнтів.

Особливості ставок у режимі реального часу

Роблячи live ставки теніс гравець може прогнозувати переможця конкретного гейму у матчі. Ця стратегія ставок вимагає досвіду та знань, оскільки вона пов’язана з оцінкою якості гри, а також навичок гравців у конкретному геймі, включаючи подачу та прийом м’яча. Беттор повинен уважно відстежувати поточні події та різні аспекти гри. Для досвідчених бетторів стратегія live ставок на теніс також передбачає врахування психологічного стану гравців, оскільки навіть технічно сильніший тенісист може припуститися помилки на своїй подачі і втратити гейм або сет.

Плюс такого виду парі є можливість швидкого отримання результату. Однак варто пам’ятати, що стратегія ставок на теніс у лайв може бути ризикованою, оскільки події у матчі можуть змінюватися швидко, і вам потрібно швидко реагувати та адаптувати вашу стратегію відповідно до поточної ситуації на корті.

Аналітика перед матчем

Бажаєте, щоб найкраща стратегія ставок на теніс спрацювала як задумано? Тоді необхідно проаналізувати низку факторів.

 • Істотну роль у передматчевому аналізі грає тип покриття на корті. Різні покриття передбачають різні стилі гри та можуть сильно впливати на результат.
 • Часто вирішальним фактором для укладання парі стає рейтинг гравців.
 • На стиль гри учасника турніру значною мірою впливають такі фактори як статус турніру та мотивація. Знаючи, яку важливість для кожного із суперників має матч, простіше спрогнозувати майбутнього переможця.
 • Історія попередніх зустрічей може дати уявлення про те, хто із суперників може бути «незручним» для іншого.
 • Фізична форма кожного гравця та їхні статистичні показники.

Комбінування всіх цих даних та аналіз їх у контексті конкретного матчу може допомогти приймати більш обґрунтовані ставки на теніс.

Як вибрати букмекерську контору

Вибір залежить від індивідуальних переваг та цілей беттора. Сьогодні існує безліч букмекерських контор, і більшість із них пропонують ставки на теніс. Під час вибору конкретної контори важливо врахувати:

 • широту та глибину лінію розпису;
 • наявність бонусів та акційних пропозицій;
 • наявність ліцензії на проведення гральної діяльності та гарну репутацію серед гравців;
 • які варіанти внесення депозиту та виведення коштів пропонує БК;
 • наявність технічної підтримки та зручність користування сайтом.

Крім того, важливо також стежити за оновленнями та порівнювати пропозиції різних контор, щоб отримати максимально вигідні умови для своїх ставок.